תמיכה

אנחנו מאמינים שהלקוח תמיד צודק. בכתיבת התכנים לאתר, השקענו מחשבה רבה, מאמצים רבים וזמן ממושך. כל המשאבים הללו הושקעו כדי לייצר לכם חוויית לימוד יישומית, מועילה וחיובית ולסייע לכם לקדם ולסיים את עבודת המחקר שלכם במהירות ובקלות.

טלפון לכל שאלה: 072-3926680

בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00 ל-18:00

כדי ללוות אתכם בתהליך הלימוד, נשמח לתת שירות ותמיכה בכל שאלה. בעמוד זה ריכזנו את השאלות והתשובות הנפוצות ביותר:

מה אני מקבל בקורסים באתר?

הקורסים באתר הם קורסים יישומיים ומעשיים שמטרתם לתת לך את הכלים הפרקטיים ביותר למחקר עצמאי מבלי שתצטרך להזדקק להנחיה או סיוע של אף גורם. במסגרת הקורסים, תקבל ידע מעשי שבו נדריך אותך שלב-אחרי-שלב כיצד להתקדם במחקר באמצעות סרטוני וידאו ידידותיים, קלים ומהנים. בנוסף, הקורסים שלנו מספקים גם תשתית ידע נוספת של קישורים לאתרים חשובים, מסמכי PDF ומאגרי ידע נוספים שיסייעו לך עוד יותר להטמיע את תכני הקורס.

לכמה זמן תהיה לי גישה לקורס?

הגישה למרבית הקורסים היא ל-24 חודשים. אחרי שרכשתם את הקורס תוכלו תמיד לחזור אליו ולעבור עליו שוב על מנת לרענן את זכרונכם.

מה קצב הלימוד בקורס?

אתם שולטים על הקצב! הקורס מועבר בדיוק בקצב הנכון, לא לאט מידי כדי שלא ישעמם ולא מהר מידי כדי שלא יהיה קשה להבין. בנוסף - ניתן לדלג על הרצאות בחופשיות וכמו כן לשנות את מהירות ניגון הסרטונים.

אין לי בכלל ידע בסטטיסטיקה. אני אבין משהו?

בוודאי. באתר תמצאו קורסים בסיסיים לצד קורסים מתקדמים יותר. אם אתם צריכים לעשות את הצעדים הראשונים בעולם הסטטיסטיקה והמחקר, נשמח ללוות אתכם צעד צעד החל מהקורסים הפשוטים (שכדאי לכם לקחת קודם) ועד לקורסים מורכבים יותר.

מי מרצה בקורסים?

המרצה בקורסים הינו ירון סלע, מייסד ומנהל חברת P-value. בהשכלתו, ירון בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב וכיום מסיים דוקטורט בהתנהגות ארגונית באוניברסיטה העברית. ירון מרצה מבוקש לסטטיסטיקה ולשיטות מחקר והרצה בעבר באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת אריאל, המכללה למנהל ומכללת אחווה. בנוסף עובד בשיתוף פעולה עם מרצים וחוקרים מהאוניברסיטאות המובילות בישראל. לירון ניסיון עשיר מאוד בביצוע מחקרים ובניתוח נתונים לסטודנטים, לחוקרים לארגונים ולמרכזים רפואיים. מאז 2009 ליווה ירון מעל אלף חוקרים מתחומי תוכן שונים שלומדים או עובדים במגוון מוסדות אקדמיים, מרכזים רפואיים, חברות ומכוני מחקר.

איך ניתן לרכוש את הקורסים?

רכישת הקורסים נעשית בשלושה שלבים פשוטים ומהירים:

1. פתחו חשבון עם שם משתמש וסיסמה.

2. רכשו באמצעות תשלום בכרטיס אשראי או באמצעות Pay Pal.

3. תתחיל ליהנות מהקורס!

האם רוכשים כל קורס או שיש מנוי כולל?

כל קורס ניתן לרכישה באופן בודד כך שתוכלו לבחור איזה קורס לרכוש בכל שלב במהלך הלימודים שלכם. בהמשך, נציע חבילות של קורסים.

האם המנוי שרכשתי הוא אישי או ניתן להעברה?

המנוי לקורס הינו אישי ולא ניתן להעברה. שימוש במנוי אישי על ידי יותר ממשתמש אחד מהווה הפרה של תנאי השימוש/הפרת חוזה ועלול לגרור ביטול אוטומטי של המנוי על ידי המערכת.

שילמתי, אך הקורס לא נפתח. מה לעשות?

שלח אלינו שם מלא, שם הקורס שנרכש וקבלה על הרכישה (שנשלחה אליך למייל) למייל: support@p-value-vod.co.il ונטפל בכך בהקדם.

ניתן לצפות בקורס גם דרך המכשיר הנייד או הטאבלט?

בהחלט! בקורס ניתן לצפות מכל מכשיר, במחשב האישי, בטאבלט או במכשיר הנייד.

נרשמתי לאתר, ואני לא מצליח להגיע לעמוד הבית. מה לעשות?

האתר בנוי כך שתקבל גישה מיידית לכל הקורסים, וכמובן לקורסים שנרשמת אליהם, בכל פעם שתחזור לאתר. לא ניתן לחזור לדף הבית לאחר ההרשמה לאתר.

מה אם אני לא מרוצה מהקורס?

אם לא הייתם מרוצים מהקורס או שסתם גיליתם שזה לא בשבילכם, צרו איתנו קשר תוך 7 ימים מרכישתו ונזכה אתכם זיכוי כספי מלא ללא שאלות.

אנחנו ארגון גדול/ מוסד לימוד ומעוניינים ברכישה של מנוי לכל העובדים/הסטודנטים שלנו. מה לעשות?

אנו מקיימים שיתופי פעולה עם גופים שונים ונשמח לשתף פעולה גם איתכם בהשבחת הידע המחקרי שלכם. צרו קשר במייל הבא organizations@p-value-vod.co.il והשאירו פרטי יצירת קשר. נשמח לשוחח!

לא מצאתי קורס שאני זקוק לו. מה לעשות?

כתוב לנו בטופס יצירת הקשר למטה, בדיוק איזה ידע או מיומנויות אתה זקוק כדי להתקדם במחקר, ואנחנו נקליט את הקורס בהקדם ונעדכן אותך.

ניתן לפנות אלינו ישירות גם במייל support@p-value-vod.co.il

יש לכם עוד שאלות?