מי אנחנו?

P-value VOD הוא האתר המוביל והמקיף ביותר בישראל לקורסים במחקר, בסטטיסטיקה ובניתוח נתונים, מבית P-value. התכנים באתר נועדו לכל סטודנט וחוקר באקדמיה, במרכזים רפואיים או בארגונים שמעוניין ללמוד כיצד לבצע את המחקר שלו בצורה חדה, מדוייקת ונכונה. הקורסים הניתנים באתר הינם קורסים יישומיים ומעשיים, כאשר המטרה המרכזית היא לתת לכם את הכלים, וללוות אתכם יד ביד החל מהצעדים הראשונים במחקר, דרך ביצוע כל הפרוצדורות הנחוצות ועד לסיומו.

כל הידע באתר הוא פרי פיתוח ארוך שנשען על ניסיון עשיר בייעוץ סטטיסטי ובליווי מחקרי. מאז 2009 ליווינו מעל אלף חוקרים מתחומי תוכן שונים שלומדים או עובדים במגוון מוסדות אקדמיים, מרכזים רפואיים, חברות ומכוני מחקר. במהלך עבודתנו, נתנו מענה לאינספור סוגיות בתהליכי תכנון מחקר, איסוף נתונים, עיבודים סטטיסטיים וכתיבת מאמרים לפרסום בז'ורנלים שונים. בנוסף, הענקנו הדרכות לאלפי סטודנטים וחוקרים באוניברסיטאות ובמכללות שונות בישראל בתחומי הסטטיסטיקה והמחקר.

באתר הזה תמצאו את תמצית הידע שלנו בצורה המזוקקת, הנגישה והפשוטה ביותר. הקורסים באתר לא דורשים ידע מוקדם. במחשבה רבה, הפכנו גם את הידע הסטטיסטי המורכב והמתקדם ביותר לשורה של צעדים פשוטים וקלים, כך שכל אחד ואחת יוכלו לבצע את המחקר ולנתח את הנתונים שלהם בכוחות עצמם. באתר תמצאו גם קישורים רלבנטיים למקורות ידע חיוניים שיהפכו את תהליך המחקר שלכם לקל יותר, מעניין יותר ומשובח הרבה יותר.

תכני הקורסים מועברים על ידי ד"ר ירון סלע, מייסד P-value. ירון מתמחה בתכנון מחקר, איסוף נתונים, טיוב בסיסי הנתונים, תיכנות סטטיסטי, ניתוח נתונים וכתיבת דוחות על פי הכללים המקובלים בעולם האקדמי.

ירון מרצה מבוקש לסטטיסטיקה ולשיטות מחקר ולימד באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת אריאל והמכללה למנהל. בהשכלתו, ירון הוא פסיכולוג קליני מומחה, דוקטור לפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ודוקטור להתנהגות ארגונית (מנהל עסקים), מהאוניברסיטה העברית.

אז למה אתם מחכים? קחו את השיעור הראשון בחינם כבר עכשיו!