Ipgvuckbrjapuvcywi8t

תוכנית הליווי - מצליחים בדוקטורט ביחד

כל מה שדוקטורנט צריך

צפה בסרטון     הירשם לקורס עכשיו!


דוקטורט הוא מסע ארוך, מתסכל ובודד. אני יודע. הייתי שם.

את הדוקטורט שלי בהתנהגות ארגונית עשיתי בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. התחלתי בגיל 32, והוא נמשך חמש שנים. למדתי המון, השתתפתי בקורסים, הרציתי בכנסים, הרצתי ניסויים, ביצעתי ניתוחים סטטיסטיים מורכבים וכמובן – כתבתי וכתבתי וכתבתי. ובסופו של דבר, הגשתי את העבודה. כל כך התרגשתי שהיא אושרה וקיבלתי את תואר הדוקטור.

אבל הנה העניין האמיתי שלא מדברים עליו - למרות שהיה לי מנחה מעולה, וצוות דוקטורנטים שלמדו איתי, עדיין בסוף הייתי לבד.

הייתי צריך ללמוד איך לבנות הצעת מחקר, מהי כתיבה אקדמית טובה, איך מתכננים מחקר בצורה מדויקת, איך כותבים, איך עושים לשאלות של מנחים ושופטים ועוד ועוד.

והכל כמעט לגמרי לבד. זה היה קשה מאוד.

במהלך הדוקטורט יצא לי לדבר עם המון דוקטורנטים. וכולם אמרו, בחוסר נעימות אך בתסכול גדול שלעתים קרובות להם את הידע, הכלים או המוטיבציה להתקדם.

ואז הבנתי שאני לא היחיד שחושב ככה.

המסלול הוא ארוך ובודד למי שעושה דוקטורט בישראל, ועל אחת כמה וכמה למי שעושה דוקטורט בחו"ל. במקרה זה, הבדידות מגיעה לשיאה. במקרה הטוב, יש התכתבות במייל עם המנחה אחת לכמה חודשים, וחוץ מזה הכל, אבל הכל, צריך לעשות לבד.

אז אם גם אתם התחלתם דוקטורט, או שאתם נמצאים בעיצומו, אתם בוודאי מבינים על מה אני מדבר.

כחלק מעבודתי כיועץ, זכיתי ללוות בשנים האחרונות עשרות דוקטורנטים בתחומי תוכן מגוונים – פסיכולוגיה, כלכלה, חינוך ועוד. סייעתי להם לקחת את הרעיונות המקוריים שלהם ולתרגם אותם לשפה האקדמית; עזרתי להם לתכנן מחקר כמו שצריך ולייעץ במהלך איסוף הנתונים; כשהנתונים נאספו, ניתחנו יחד את הנתונים ולימדתי אותם כיצד לעשות זאת. לקראת ההגנה, אימנתי אותם ועשיתי סימולציות עד שהצליחו בענק, וכיום גם הם נושאים בתואר ד"ר.

במהלך השנה האחרונה, הביקוש עלה ועלה וחשבתי כיצד אפשר לסייע לדוקטורנטים רבים יותר, ובצורה מעמיקה יותר.

בדיוק לשם כך הוקמה תוכנית "מצליחים בדוקטורט ביחד".

בתוכנית זו אתם מצטרפים לנבחרת עילית של תלמידי דוקטורט, ששואפים להצליח בלימודי הדוקטורט ולקבל את כל הידע, הכלים והתמיכה כדי לסיים את הדוקטורט בכבוד.

אפשר לסכם את המוטו של התוכנית בשלוש מילים – ליווי, ליווי וליווי.

מנוי מלא לכל האתר
הקורסים, ההדרכות והתכנים שכל דוקטורנט צריך כדי להצליח
כניסה לניוזלטר הסודי והסגור של התוכנית
ניוזלטר שבועי עם כל הטיפים, הכלים, העצות הפרקטיות והמסרים שיעזרו לכם להגיע לקבל את הדוקטורט הנכסף
וובינאר חי פעם בחודש
ליווי חי שבו תקבלו מענה מלא לכל שאלה, סוגייה, בעייה או התלבטות בדוקטורט

מה כוללת תוכנית הליווי?

 • מנוי מלא לאתר היחיד בישראל לדוקטורנטים. המנוי המעניק לכם גישה מלאה ובלתי מוגבלת לכל התכנים באתר
 • כניסה לניוזלטר הסודי והסגור של קבוצת "להצליח בדוקטורט ביחד". במסגרת הניוזלטר השבועי תקבלו ישירות למייל שלכם טיפים, עצות, כלים פרקטיים לכתיבה ולמחקר, מסרים של עידוד וליווי במהלך הלימודים ועוד ועוד
 • וובינאר חי פעם בחודש שבו תקבלו מענה לכל שאלה, סוגייה או בעיה שנתקלתם בה. הוובינאר הוא קבוצתי כדי שתוכלו להפיק כמה שיותר ידע מניסיונם של אחרים

אילו תכנים יש במנוי לאתר?

באתר זה תמצאו בדיוק כל מה שדוקטורנט צריך במהלך הלימודים שלו. מהתחלה ועד הסוף. ההתמקדות היא בתכנים הפרקטיים החשובים ביותר, כך שגם אם התחלתם דוקטורט אחרי שנים שלא הייתם באקדמיה, או שההנחיה שלכם אינה מספיקה, האתר הזה ישלים לכם את כל הפערים. והרבה יותר מזה.

 • מהם הדגשים הקריטיים לתכנון מחקר שימנעו מכם טעויות הרסניות במחקר?
 • כיצד אוספים נתונים למחקר (שאלונים, מאגרי מידע)?
 • כיצד בונים שאלונים?
 • כיצד מפיצים שאלונים בצורה הזולה והמהירה ביותר?
 • כיצד מנתחים נתונים לדוקטורט? – סטטיסטיקה פרקטית מהתחלה ועד הסוף
 • כיצד יודעים כמה נבדקים/נתונים צריך לאסוף?
 • כיצד כותבים את פרק השיטה לדוקטורט?
 • כיצד כותבים את פרק הממצאים לדוקטורט?
 • כיצד מצטטים מקורות בסקירת הספרות?
 • ועוד ועוד...

וזה ממש לא הכל. אני כל הזמן מעלה תכנים איכותיים נוספים לאתר. בקרוב יעלו התכנים הבאים:

 • כיצד מתכננים מחקר וכותבים הצעת מחקר מדויקת שתכניס אתכם למועדון היוקרתי של "תלמיד דוקטורט"
 • כיצד מאתרים מאמרים וכותבים סקירת ספרות?
 • כיצד כותבים מאמר כחלק מלימודי הדוקטורט?
 • כיצד מציגים ממצאים בכנס מדעי – מה בוחרים להציג, כיצד בונים מצגת מעולה וכיצד מציגים בפועל?
 • כיצד מתכוננים להגנה לדוקטורט?
 • ועוד ועוד...

למי תוכנית הליווי הזו מתאימה?

 • דוקטורנטים/תלמידים לתואר שלישי בעיקר בתחומי מדעי החברה ומדעי החיים/רפואה הלומדים בישראל
 • דוקטורנטים/תלמידים לתואר שלישי בעיקר בתחומי מדעי החברה ומדעי החיים/רפואה הלומדים בחו"ל
 • מועמדים לדוקטורט המתכוונים להתחיל ללמוד וזקוקים לריענון וללימוד כלים פרקטיים למחקר לקראת הלימודים

לא משוכנעים עד הסוף? הנה כמה מילים ממי שכן.


"לעבודת הדוקטורט שלי הגעתי מתוך קריירה מאוד תובענית בעולם הנדל״ן. לכן, הייתי זקוק לגורם מקצועי שידריך אותי בתהליך העבודה, בדגש על הנושא המתודולוגי וניתוח הנתונים בעבודה. ד"ר ירון סלע יחד עם אתר ההדרכות P-value VOD שהוא הקים, עשו עבודה מצויינת. הודות לידע העצום באתר, לאתר הצלחתי לקבל כלים מעשיים בניתוח ובהבנת הנתונים שאספתי ולכתוב את הממצאים בהצלחה"

נאור ורסאנו, מנכ"ל חברת סיגמא, דוקטורנט לכלכלה"במהלך עבודת הדוקטורט שלי בתחום החינוך, הרגשתי שאני חייבת סיוע מקצועי בניתוח תוצאות המחקר. בעזרת הידע והנסיון העשיר של אתר P-value VOD, בהובלתו של ד"ר ירון סלע הנתונים שלי נותחו בצורה מדוייקת ונכתבו באופן מסודר ולשביעות רצון המנחים. ממליצה על P-value VOD לכל חוקר כדי ללמוד איך עושים מחקר בצורה מעולה"


מייסון חלאילה, דוקטורנטית לחינוך


"לאחר איסוף הנתונים לעבודת הדוקטורט שלי, היו לי ספיקות באשר לפרוצדורות הסטטיסטיות שעלי להשתמש כדי לבחון את השערות המחקר. הליווי המקצועי של ירון יחד עם כל התכנים המצויינים באתר הקורסים סייע לי להבין בדיוק איזה מבחנים לבצע וכיצד לארגן את פרק הממצאים בצורה ברורה, בהירה וידידותית. ממליץ בחום על האתר שקידם את עבודת הדוקטורט שלי משמעותית לקראת סיומה"


צבי בן נוח, דוקטורנט לחינוך


" לקראת סיום הלימודים בתואר שני בחינוך, נדרשנו להכין עבודות מחקר בהיקפים גדולים אשר כללו ניתוחים סטטיסטיים רבים. בתור סטודנטית לחינוך הנושא של הסטטיסטיקה והניתוח הסטטיסטי מאוד תסכל ואפילו ייאש אותי. למזלי הרב, P-value VOD סייע לי לבנות בעצמי את השאלונים, לגבש את תוכנית המחקר שלי ולהוציא לפועל לגמרי בעצמי עבודת מחקר שקיבלתי עליה שבחים רבים! "


אגי מנדל, תואר שני בחינוך


"במסגרת עבודת הגמר של התואר השני במנהל עסקים, הייתי זקוק לעזרה מעשית בתכנון המחקר, בניית השאלון ואיסוף הנתונים. למזלנו, באתר P-value VOD היה בדיוק מה שאנו צריכים, אספנו את כל הנבדקים תוך פחות משבוע (!) וסיימנו את העבודה יותר מהר ממה שציפינו "


ישראל אייזנברג, תואר שני במנהל עסקים


מי אני?


ירון סלע
ירון סלע

ד"ר ירון סלע (PhD), מנהל P-value לייעוץ סטטיסטי. מאז 2009 ליווה ירון מעל 1000 חוקרים, רופאים, יועצים ארגוניים וסטודנטים במגוון תחומים. במסגרת עבודת הייעוץ, ירון סייע בתכנון המחקר, איסוף הנתונים, טיוב בסיסי הנתונים, תיכנות סטטיסטי, ניתוח נתונים וכתיבת דוחות על פי הכללים המקובלים.

ירון מרצה מבוקש לסטטיסטיקה ולשיטות מחקר והירצה באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת אריאל והמכללה למנהל. בהשכלתו, ירון הוא פסיכולוג קליני מומחה, ובעל דוקטורט בהתנהגות ארגונית (מנהל עסקים), מהאוניברסיטה העברית.


ההשקעה שלך

התשלום החודשי לתוכנית הליווי הינו: ₪420. רכוש עכשיו ב-₪239 לחודש בלבד.

איך תעדיפו לשלם?בנוסף לקורס תקבלו גם את הבונוסים הבאים בחינם:

 • בונוס 1: שיעור היכרות עם SPSS
 • בונוס 2: שיעור מבוא קריטי לבדיקת השערות
 • בונוס 3: דוגמאות ותבניות פרקטיות לכתיבת דיווח הממצאים של המבחנים

שאלות נפוצות


איך נולד האתר הזה?
מאז 2009 ליוויתי מעל 1000 חוקרים וסטודנטים במגוון רחב של תחומים, הלומדים בישראל או בחו"ל. כמעט מכולם שמעתי שהקורסים בסטטיסטיקה ובשיטות מחקר באוניבריסטאות ובמכללות אינן נותנות את הידע היישומי הדרוש כדי לתכנן ולערוך מחקר ברמה גבוהה בפועל. בנוסף, כמעט כל החוקרים שדיברתי איתם סיפרו שהם מרגישים פשוט לבד במחקר וההנחיה שהם מקבלים אינה תמיד מספיקה כדי שיוכלו להדביק את הפערים שלהם בידע או במיומנות. לכן, החלטתי להקים אתר שבו ארכז את כל הידע והניסיון שלי במחקר ובסטטיסטיקה. המטרה של האתר הזה היא היא לתפוס שני ציפורים: גם לתת את כל הידע החשוב ביותר כדי להיות חוקרים מעולים. וגם לייצר קהילה נבחרת של דוקטורנטים שיקבלו ליווי שתוכל לחלוק מחשבות ולתמוך האחד בשני לאורך עבודת המחקר.
מהם תנאי הכניסה למנוי לאתר?
אתר זה הינו האתר היחידי בישראל שנותן מענה מקיף ויסודי לתלמידי דוקטורט בישראל או בחו"ל. כדי תכנית הליווי מיועדת לסטודנטים לתארים מתקדמים (תואר שני או שלישי) וכן לחוקרים או למרצים שעוסקים במחקר. למעשה כל גורם שעוסק במחקר אקדמי להשכלתו או לפרנסתו זקוק לידע, לכלים ולמנטורינג בתכנית זו. אם אתם עונים על ההגדרות האלה, התכנית היא בשבילכם.
מה קצב הלימוד בקורס?
אתם שולטים על הקצב! הקורס מועבר בדיוק בקצב הנכון, לא לאט מידי כדי שלא ישעמם ולא מהר מידי כדי שלא יהיה קשה להבין. בנוסף - ניתן לדלג על הרצאות בחופשיות וכמו כן לשנות את מהירו ניגון הסרטונים.
ניתן לצפות בקורס גם דרך המכשיר הנייד או הטאבלט?
בהחלט! בקורס ניתן לצפות מכל מכשיר, במחשב האישי, בטאבלט או במכשיר הנייד.
מה אם אני לא מרוצה מהקורס?
אם לא הייתם מרוצים מהקורס או שסתם גיליתם שזה לא בשבילכם, צרו איתנו קשר תוך 30 יום מרכישתו ונזכה אתכם זיכוי כספי מלא ללא שאלות.
יש לי שאלה שלא מופיעה כאן? מה לעשות?
ניתן בכל זמן לשלוח לנו אימייל, בכל עניין, ונעשה הכל לענות בהקדם האפשרי.
אני רוצה להצטרף לקורס! איך עושים את זה?
להצטרף לקורס זה פשוט ומהיר. כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור ״הירשם לקורס עכשיו״. לאחר מכן תגיע לעמוד הסליקה המאובטח, שם תזין את הפרטים שלך ותאשר את התשלום. מיד, לאחר מכן, תקבל גישה מלאה לכל תכני הקורס עם אחריות מלאה!