Zyrmrlrzrxylm02qa9hw

לנצח את הסטטיסטיקה - מדעי החברה

הדרכה מלאה לניתוח נתונים ולכתיבת ממצאים

צפה בסרטון     הירשם לקורס עכשיו!

תקוע במחקר שלך?

אספת נתונים ואין לך מושג איך ממשיכים מכאן?

רוצה לפרסם מאמר ואין לך מושג בסטטיסטיקה?

הגעת בדיוק למקום הנכון!


ברוך הבא להדרכות הטובות והמקיפות בישראל לניתוח נתונים במדעי החברה. ההדרכות האלה יהפכו את סיוט הסטטיסטיקה להגשמת חלום, לסיום העבודה שלך ולקבלת תשואות על העבודה המצויינת שעשית.

במסגרת כמה הדרכות קצרות , ממוקדות ומאוד-יישומיות, תדע לבצע את המחקר שלך מתחילתו ועד סופו.

כאן תלמד צעד-אחר-צעד כיצד להכניס את הנתונים שלך לתוכנת SPSS, כיצד לבצע את כל הפרוצדורות הסטטיסטיות השכיחות ביותר וכיצד לכתוב את דוח המחקר ו/או את פרק הממצאים בדוקטורט או במאמר האקדמי שלך. מהתחלה ועד הסוף!

ההדרכות בנויות באופן הדרגתי וידידותי ומלוות בדוגמאות ובהסברים ספציפיים שיסייעו לך לקבל בחזרה את השליטה על הסטטיסטיקה ולהתנהל לגמרי בכוחות עצמך!

עוד מעט תקבל גישה להדרכה יישומית וממוקדת בנושאים הבאים:

 • בניית השערות בצורה נכונה
 • כתיבת פרק ממצאים מלא
 • מבוא לסטטיסטיקה ול-SPSS
 • סטטיסטיקה תיאורית: שכיחויות (frequencies), ממוצעים, סטיות תקן, box plot
 • מהימנות באמצעות אלפא קרונבאך, בניית משתנים על ידי ממוצע וסכום
 • כתיבת פרק שיטה לקבוצה אחת
 • כתיבת פרק שיטה לשתי קבוצות ומעלה
 • ניתוח גורמים - חופשי ומאולץ
 • מבחן T למדגם בודד
 • מבחן T לשני מדגמים בלתי תלויים
 • מבחן T לשני מדגמים תלויים
 • ניתוח שונות חד כיווני
 • ניתוח שונות דו כיווני ואינטראקציה
 • מתאם פירסון וספירמן
 • מבחן חי בריבוע
 • רגרסיה פשוטה ורגרסיה מרובה
 • רגרסיה היררכית
 • רגרסיה לוגיסטית

אל דאגה, גם אם אינך מכיר ולו פרוצדורה סטטיסטית אחת, כאן תמצא מדריך פשוט ביותר שבאמצעותו תדע אילו פרוצדורות בדיוק אתה צריך, ולאילו שיעורים בקורס אתה צריך לגשת.

כל החומר בקורס מעודכן לכללים ולדרישות האקדמיות של 2019.


כל מה שאתה צריך זה מחשב ומספר שעות פנויות.

שנתחיל?


צעד אחר צעד
הקורס מחולק לסרטונים קצרים שכל אחד מהם מקיף רק נושא אחד ספציפי
למדו בקצב שלכם
האורך הממוצע של סרטון הוא 15 דקות, מספיק לצפות אפילו רק באחד ביום בשביל ללמוד משהו חדש
תמיכה מלאה
בכל רגע נתון ניתן לפנות אלינו על מנת לקבל עזרה ותמיכה בכל מה שקשור לתוכן הקורס או תפעול האתר

בהדרכות שלנו תלמד:

 • כיצד בונים מחקר בצורה נכונה במדעי החברה?
 • כיצד לנסח מודל מחקר והשערות מחקר?
 • כיצד לבצע את כל המבחנים הסטטיסטיים הנפוצים ביותר לבדיקת השערות?
 • כיצד לעבוד עם SPSS לבחינת השערות המחקר שלכם?
 • כיצד לכתוב את פרק השיטה ולהכניס אליו את כל הנתונים הסטטיסטיים הנחוצים?
 • כיצד לדווח על תוצאות המבחנים הסטטיסטיים בפרק התוצאות של?

מי אני?


ירון סלע
ירון סלע

ד"ר ירון סלע (PhD), מייסד חברת P-value המספקת שירותי מחקר וייעוץ סטטיסטי. מאז 2009 ליווה ירון מעל 1000 חוקרים, רופאים, יועצים ארגוניים וכן סטודנטים לתארים מתקדמים במגוון תחומים. במסגרת עבודת הייעוץ, ירון סייע בתכנון המחקר, איסוף הנתונים, טיוב בסיסי הנתונים, תיכנות סטטיסטי, ניתוח נתונים וכתיבת דוחות על פי הכללים המקובלים.

ירון מרצה מבוקש לסטטיסטיקה ולשיטות מחקר והרצה באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת אריאל והמכללה למנהל. בהכשרתו, ירון הוא פסיכולוג קליני מומחה, בעל PhD בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, וכן בעל PhD בהתנהגות ארגונית (מנהל עסקים), מהאוניברסיטה העברית.


מי צריך את ההדרכות האלה?

 • מרצים וחוקרים עצמאיים המבצעים מאמרים בקריירה האקדמית שלהם
 • עוזרי מחקר וחוקרים במכוני מחקר
 • סטודנטים לתואר שלישי הכותבים את עבודת הדוקטורט שלהם
 • סטודנטים לתואר שני הכותבים את עבודת התיזה שלהם
 • סטודנטים ללא רקע בסטטיסטיקה המתחילים תואר שני ונדרשים לידע בשיטות מחקר וסטטיסטיקה

לא דרוש כל ידע מוקדם

גם אם אין לכם רקע בסטטיסטיקה, בניתוח נתונים או ב-SPSS, בהדרכות שלנו תלמד צעד-אחר-צעד את כל מה שצריך כדי לנתח את הנתונים ולכתוב את עבודת המחקר שלך. ההדרכות בנויות באופן ידידותי והדרגתי, והן מקנות לך את היכולות היישומיות לנתח את הנתונים לגמרי בכוחות עצמך.

ניתן לרכוש את ההדרכות גם אם אין מחקר ספציפי שעליך לערוך בקרוב, אך תוכלו דרכן להתכונן לניתוח הנתונים ולהתנסות כדי לבוא הכי מוכן שאפשר.

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

 

לא מרוצה? קבל את כספך בחזרה

קבל 100% אחריות ללא אותיות קטנות! אנו משוכנעים שהקורס יסייע לך משמעותית וייתן לך ידע במהירות, בקלות ובצורה המדויקת ביותר שלא תמצא בשום מקום אחר. לכן, אנו מעניקים לך אפשרות להתחרט ולקבל את כל כספך בחזרה בתוך 7 ימים. אם בתום 7 ימים מרכישת הקורס החלטת שהקורס לא תרם לך, קבל את כל כספך בחזרה ללא שאלות!

סילבוס הקורס


  1. היכרות עם תוכנת SPSS
זמין ב ימים
ימים לאחר שנרשמם
  18. בדיקת השערה על ניבוי של משתנה קטגוריאלי עם שני ערכים - רגרסיה לוגיסטית
זמין ב ימים
ימים לאחר שנרשמם
Total number of lectures: 140
Total video minutes: 1318 Minutes

ההשקעה שלך

המחיר המקורי לקורס הינו: ₪1800. רכוש עכשיו ב-₪960 בלבד.

איך תעדיף לשלם?בנוסף להדרכות שלנו תקבל גם את הבונוסים הבאים בחינם:

 • בונוס 1: חוברת דיגיטלית עם צילומי מסך לליווי מלא צעד-אחר-צעד לחישוב כל המבחנים הסטטיסטיים ב-SPSS
 • בונוס 2:מדריך לביצוע המבחן הסטטיסטי הדרוש לכם על פי שיעורי הקורס
 • בונוס 3: דוגמאות ותבניות פרקטיות לכתיבת השיטה והממצאים בתיזה/בדוקטורט/במאמר שלך

שאלות נפוצות


מתי הקורס מתחיל ונגמר?
אתם מחליטים מתי להתחיל או לסיים את הקורס. הכל בזמן שנוח לכם.
לכמה זמן תהיה לי גישה לתכני הקורס?
גישה לקורס זה היא למשך שנתיים (24 חודשים) מההרשמה. בטווח זמן זה, תוכלו לחזור אליו ולעבור עליו שוב ושוב על מנת לרענן את זכרונכם.
מה קצב הלימוד בקורס?
אתם שולטים על הקצב! הקורס מועבר בדיוק בקצב הנכון, לא לאט מידי כדי שלא ישעמם ולא מהר מידי כדי שלא יהיה קשה להבין. בנוסף - ניתן לדלג על הרצאות בחופשיות וכמו כן לשנות את מהירו ניגון הסרטונים.
ניתן לצפות בקורס גם דרך המכשיר הנייד או הטאבלט?
בהחלט! בקורס ניתן לצפות מכל מכשיר, במחשב האישי, בטאבלט או במכשיר הנייד.
מה אם אני לא מרוצה מהקורס?
אם לא הייתם מרוצים מהקורס או שסתם גיליתם שזה לא בשבילכם, צרו איתנו קשר תוך 7 ימים מרכישתו ונזכה אתכם זיכוי כספי מלא ללא שאלות.
האם אני חייב לצפות בכל הקורס?
ממש לא. זהו אחד הקורסים המקיפים ביותר באתר והוא כולל עשרות שעות של הדרכות אישיות בווידאו. הקורס מחולק לחלקים שונים, ובכל חלק תלמד משהו אחד (מבחן סטטיסטי מסוים). תוכל להסתכל עליו כאל "ארגז כלים" ולשוב אליו כל פעם שתצטרך ללמוד דבר מה נוסף. הארגז הזה יילך איתך לכל מקום (כי הרי הכל אונליין).
​האם הקורס הזה רלבנטי אלי גם אם רק התחלתי את התואר?
בוודאי. תכני הקורס נשארים איתכם לתמיד, כך שתוכלו לחזור לכך גם בעוד שנה, שנתיים או יותר. ​במובן מסויים, אפילו עדיף שתירשם דווקא בתחילת התואר כדי שתוכל להשתמש ​בתכני הקורס להתכונן לא רק לניתוח הנתונים עצמו, אלא גם לתכנון המחקר ולאיסוף הנתונים. זה רלבנטי גם אם התחלת תואר ראשון, ובטוח אם אתה סטודנט לתיזה, לפרויקט גמר או לדוקטורט.
ראיתי שבקורסים נעשה שימוש ב-SPSS. אני לא משתמש ב-SPSS אלא בתוכנה אחרת. הקורסים יעזרו לי במשהו?
זה נכון שהקורס משתמש בעיקר ב-SPSS כדי להדגים את המבחנים הסטטיסטיים, אבל (1) לכל יחידה בקורס יש הקדמה תיאורטית שמאוד רלבנטית אם הרקע שלך בסטטיסטיקה הוא חלש. (2) כמעט כל התוכנות הסטטיסטיות משתמשות במבנה דומה מאוד בפלטים שלהם, לכן אם תדע לקרוא פלט של מבחן T, לדוגמא, ב-SPSS, רוב הסיכויים שתדע לקרוא את הפלט גם בתוכנות אחרות. (3) חלק גדול מכל קורס מוקדש לפרשנות הפלטים ולדיווח בכתיבה במחקר. החלק הזה סופר-רלבנטי לא משנה באיזו תוכנה אתה עובד. למי שמתחיל את צעדיו הראשונים בניתוח נתונים, SPSS היא אחת התוכנות האינטואיטיביות ביותר כדי להקל עליכם את הכניסה לעולם העשיר הזה.
אבל למה שאני לא פשוט אלך לסטטיסטיקאי שיעשה בשבילי את העבודה?
זו בהחלט אפשרות. אבל יש לה כמה חסרונות בולטים שכדאי לכם לשקול: (1) זמינות – סטטיסטיקאים טובים קשה למצוא. ואם כבר מצאתם סביר להניח שהם נורא עמוסים ותצטרכו לחכות לפעמים אפילו שבועות לסיום העבודה שלכם. הקורס זמין כבר עכשיו ותוכלו לסיים את העבודה בעצמכם בתוך מספר שעות. (2) מחיר – סטטיסטיקאי טוב זה לא סיפור זול. ניתוח תוצאות לתואר שני או שלישי נע בין 2000 ₪ ל-7000 ₪, ולפעמים אף הרבה יותר מזה. הקורס שלנו משתלם הרבה יותר. (3) הצגה והגנה – עם הגשה התיזה שלכם תצטרכו להגן עליה, כלומר לעמוד מול חבר השופטים, לתאר מה עשיתם ולענות על שאלות לא פשוטות. חלקן הגדול בתחום המתודלוגיה והניתוחים הסטטיסטיים. הסטטיסטיקאי שלכם לא יוכל לעמוד במקומכם. תהיו חייבים לדעת את הדברים בעצמכם. אם אין לכם בעית זמן או כסף ואתם לא נדרשים לשום הגנה - פנו לסטטיסטיקאי.
אני עושה תואר בחו"ל, והקורסים בעברית...
סטטיסטיקה היא סטטיסטיקה, וזה לא משנה אם אתה עושה את התואר בישראל או בחו"ל. ​בהחלט תוכל להשתמש בידע לא משנה באיזה שפה אתה עושה את התואר שלך ​ובאיזה מוסד לימוד בעולם.
כל הקורס הוא אינטרנטי בלבד?
כן. להבדיל משיעור פנים-מול-פנים שמסתיים לו, התכנים בקורס הזה ישארו איתכם לתמיד. תוכלו לחזור בכל פעם שתרצו לאורך התואר ולאחריו. ובנוסף לכך, תהנו מתמיכה מלאה בכל שאלה או הבהרה לאורך ההדרכות.
ברצינות, זה המחיר לכל הקורס?
כרגע כן. הקורס הזה מיועד רק למי שבאמת רוצה סוף סוף לסיים את המחקר שלו, ולהבין בדיוק איך מבצעים את הסטטיסטיקה. לכן יש בו את כל התכנים שכל חוקר ברמה מתקדמת צריך במחיר נמוך הרבה הרבה יותר מכל קורס אקדמי או סידרה ארוכה ומייגעת של שיעורים פרטיים. בהמשך מחיר הקורס צפוי לעלות פשוט עקב ריבוי הנרשמים והצורך שלנו להתרחב ולרכוש שרתים נוספים.
אני רוצה להצטרף לקורס! איך עושים את זה?
להצטרף לקורס זה פשוט ומהיר. כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור ״הירשם לקורס עכשיו״. לאחר מכן תגיע לעמוד הסליקה המאובטח, שם תזין את הפרטים שלך ותאשר את התשלום. מיד, לאחר מכן, תקבל גישה מלאה לכל תכני הקורס עם אחריות מלאה!
אין לי אשראי או PayPal. איך אני יכול לשלם?
העברה בנקאית. שלח מייל שכך אתה רוצה לשלם עבור הקורס ותקבל את כל הפרטים. [email protected]
ניסיתי לשלם עם האשראי שלי ולא הצלחתי. מה לעשות?
ניתן לשלם גם באמצעות PayPal. או באמצעות העברה בנקאית כפי שמפורט בשאלה הקודמת.
יש לי שאלה שלא מופיעה כאן? מה לעשות?
ניתן בכל זמן לשלוח לנו אימייל, בכל עניין, ונעשה הכל לענות בהקדם האפשרי. [email protected]
במה אתם שונים מקורסי אונליין אחרים לסטודנטים?
שאלה מצוינת. אכן יש בשוק כמה חברות טובות שנותנות קורסים לסטודנטים. אבל, כמה יתרונות בולטים הופכים את הקורסים שלנו לחסרי מתחרים: 1. אנחנו הפלטפורמה המובילה בישראל שמלמדת אונליין איך לערוך מחקר מא' ועד ת'. כך שאם אתם כעת מתמודדים עם סמינר, תיזה, דוקטורט או מאמר אצלנו תמצאו את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח בגדול. תמצאו אצלנו הדרכה לחישוב גודל מדגם, בניית שאלון מתוקף ומהימן, הפצת שאלונים, ניתוח נתונים, כתיבה ועוד ועוד. 2. אנחנו הפלטפורמה המובילה בישראל שמלמדת אונליין כיצד לנתח נתונים באופן יישומי ולכתוב את פרקי השיטה והממצאים לעבודה האקדמית. לכן, הלימוד שלנו הוא מאוד פרקטי, ממוקד וכולל גם תבניות word ייחודיות לכתיבה של עבודת הגמר שלכם. 3. אנחנו הפלטפורמה המובילה בישראל שמציעה את המגוון הרחב ביותר של קורסים עם תכנים מתקדמים לתארים גבוהים. במרבית החברות תמצאו הרבה קורסים לתואר ראשון בלבד. לכן, אם אתם סטודנטים לתואר שני ושלישי, יש לנו המון מה להציע לכם. 4. בגלל שאנחנו כל כך בטוחים ביתרונות של ההדרכות שלנו, אנחנו גם הפלטפורמה היחידה שמציעה החזר כספי מלא בתוך שבוע מרכישת הקורס. כך שאם לגמרי מכוסים. תתחילו ללמוד ותבינו לבד. אז עם כאלו יתרונות, אין פלא שמאות סטודנטים לתואר שני, דוקטורנטים, חוקרים ורופאים הצליחו בענק בעזרת ההדרכות שלנו. רוצים גם? הירשמו עכשיו!

סימון-מיוחד

לתיזה ולדוקטורט