Cjp9muzmsqubafzcioio

רואים תוצאות - מחזור נובמבר 2019

תכנית הליווי לדוקטורט מא' ועד ת'

  הירשם לקורס עכשיו!

דוקטורט הוא מסע ארוך, מתסכל ובודד. אני יודע. הייתי שם.

את הדוקטורט שלי בהתנהגות ארגונית עשיתי בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. התחלתי בגיל 32, והוא נמשך חמש שנים. למדתי המון, השתתפתי בקורסים, הרציתי בכנסים, הרצתי ניסויים, ביצעתי ניתוחים סטטיסטיים מורכבים וכמובן – כתבתי וכתבתי וכתבתי. ובסופו של דבר, הגשתי את העבודה. כל כך התרגשתי שהיא אושרה וקיבלתי את תואר הדוקטור.

אבל הנה העניין האמיתי שלא מדברים עליו - למרות שהיה לי מנחה מעולה, וצוות דוקטורנטים שלמדו איתי, עדיין בסוף הייתי לבד.

הייתי צריך ללמוד איך לבנות הצעת מחקר, מהי כתיבה אקדמית טובה, איך מתכננים מחקר בצורה מדויקת, איך כותבים, איך עושים לשאלות של מנחים ושופטים ועוד ועוד.

והכל כמעט לגמרי לבד. זה היה קשה מאוד.

במהלך הדוקטורט יצא לי לדבר עם המון דוקטורנטים. וכולם אמרו, בחוסר נעימות אך בתסכול גדול שלעתים קרובות להם את הידע, הכלים או המוטיבציה להתקדם.

ואז הבנתי שאני לא היחיד שחושב ככה.

המסלול הוא ארוך ובודד למי שעושה דוקטורט בישראל, ועל אחת כמה וכמה למי שעושה דוקטורט בחו"ל. במקרה זה, הבדידות מגיעה לשיאה. במקרה הטוב, יש התכתבות במייל עם המנחה אחת לכמה חודשים, וחוץ מזה הכל, אבל הכל, צריך לעשות לבד.

אז אם גם אתם התחלתם דוקטורט, או שאתם נמצאים בעיצומו, אתם בוודאי מבינים על מה אני מדבר.

כחלק מעבודתי כמלווה אקדמי, זכיתי ללוות בשנים האחרונות עשרות דוקטורנטים בתחומי תוכן מגוונים – פסיכולוגיה, כלכלה, חינוך ועוד. סייעתי להם לקחת את הרעיונות המקוריים שלהם ולתרגם אותם לשפה האקדמית; עזרתי להם לתכנן מחקר כמו שצריך ולייעץ במהלך איסוף הנתונים; כשהנתונים נאספו, ניתחנו יחד את הנתונים ולימדתי אותם כיצד לעשות זאת. לקראת ההגנה, אימנתי אותם ועשיתי סימולציות עד שהצליחו בענק, וכיום גם הם נושאים בתואר ד"ר.

עם הזמן, הביקוש עלה ועלה וחשבתי כיצד אפשר לסייע לדוקטורנטים רבים יותר, ובצורה מעמיקה יותר.

בדיוק לשם כך הוקמה תוכנית "רואים תוצאות". בתוכנית זו אתם מצטרפים לנבחרת עילית של תלמידי דוקטורט, ששואפים להצליח בלימודי הדוקטורט ולקבל את כל הידע, הכלים והתמיכה כדי לסיים את הדוקטורט בכבוד.

אפשר לסכם את המוטו של התוכנית בשלוש מילים – ליווי, ליווי וליווי.

בנובמבר 2019 יפתח מחזור חדש (ואחרון לשנה זו).

ההרשמה מוגבלת ל-15 משתתפים בלבד!

מנוי מלא לכל האתר
הקורסים, ההדרכות והתכנים שכל דוקטורנט צריך כדי להצליח
כניסה לניוזלטר הסודי והסגור של התוכנית
ניוזלטר שבועי עם כל הטיפים, הכלים, העצות הפרקטיות והמסרים שיעזרו לכם לקבל את הדוקטורט הנכסף
We Study
סדנה פרונטאלית מלאה ומיוחדת
 

5 מפגשים פרונטאליים

4 שעות כל מפגש

סילבוס הקורס


Total number of lectures: 34
Total video minutes: 0 Minutes

מי אני?


ירון סלע
ירון סלע

ד"ר ירון סלע (PhD), מייסד חברת P-value המספקת שירותי מחקר וייעוץ סטטיסטי. מאז 2009 ליווה ירון מעל 1000 חוקרים, רופאים, יועצים ארגוניים וכן סטודנטים לתארים מתקדמים במגוון תחומים. במסגרת עבודת הייעוץ, ירון סייע בתכנון המחקר, איסוף הנתונים, טיוב בסיסי הנתונים, תיכנות סטטיסטי, ניתוח נתונים וכתיבת דוחות על פי הכללים המקובלים.

ירון מרצה מבוקש לסטטיסטיקה ולשיטות מחקר והרצה באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת אריאל והמכללה למנהל. בהכשרתו, ירון הוא פסיכולוג קליני מומחה, בעל MA בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, וכן בעל דוקטורט בהתנהגות ארגונית (מנהל עסקים), מהאוניברסיטה העברית.


למי תוכנית הליווי הזו מתאימה?

  • דוקטורנטים/תלמידים לתואר שלישי הלומדים בישראל או בחו"ל בכל שלב של הלימודים שלהם
  • מועמדים לדוקטורט המתכוונים להתחיל ללמוד וזקוקים לריענון וללימוד כלים פרקטיים למחקר לקראת הלימודים
  • חוקרים בתחילת דרכם שסיימו את עבודת הדוקטורט ומעוניינים לפרסם מאמרים ולקבל כלים אקדמיים פרקטיים

איפה תיערך הסדנה?

  • המפגשים הפרונטאליים ייערכו בכיתה ממוזגת ונוחה בפתח תקווה עם חנייה מסודרת
  • קירבה לתחבורה ציבורית
  • קפה ועוגיות חופשי על חשבון הבית

לא דרוש כל ידע מוקדם על מנת לקחת את הקורס

בתכנית זו נלווה אתכם בכל מה שצריך לדעת כדי לעשות מחקר אקדמי הכי טוב נכון בכלים העדכניים ביותר!

אין שום צורך בידע מוקדם בשיטות מחקר או בסטטיסטיקה. את הכל תקבלו במסגרת תכנית הליווי.

אתם צריכים רק להגיע. אנחנו נדאג לכל השאר.

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

ההשקעה שלך

הרשמה רגילה -590 ש"ח כפול 10 תשלומים בלבד.


בנוסף לתכנית הליווי תקבלו גם את הבונוסים הבאים בחינם:

המורה הפרטי שלי
מנוי מלא לכל הקורסים באתר P-value VOD למשך 36 חודשים
התייעצות SOS
חברות בקבוצת ווטסאפ סגורה רק לנבחרת התכנית - לכל שאלה או התייעצות
מייל חיזוק
פעם בשבוע מקבלים מייל עם העדכונים החמים ביותר בעולם המחקר

שאלות נפוצות


איך נולדה תוכנית הליווי "רואים תוצאות"?
מאז 2009 ליוויתי מעל 1000 חוקרים וסטודנטים במגוון רחב של תחומים. כמעט מכולם שמעתי שהקורסים בסטטיסטיקה ובשיטות מחקר באוניבריסטאות ובמכללות אינן נותנות את הידע היישומי הדרוש כדי לתכנן ולערוך מחקר ברמה גבוהה בפועל. בנוסף, כמעט כל החוקרים שדיברתי איתם סיפרו שהם מרגישים פשוט לבד במחקר. המטרה של התכנית הזו היא לתפוס שני ציפורים: גם לתת את כל הידע החשוב ביותר כדי להיות חוקרים מעולים. וגם לייצר קהילה נבחרת של חוקרים שתוכל לחלוק מחשבות ולתמוך האחד בשני לאורך עבודת המחקר.
מהם תנאי הכניסה לתכנית הליווי?
תכנית הליווי מיועדת לסטודנטים לתארים מתקדמים (תואר שני או שלישי) וכן לחוקרים או למרצים שעוסקים במחקר. למעשה כל גורם שעוסק במחקר אקדמי להשכלתו או לפרנסתו זקוק לידע, לכלים ולמנטורינג בתכנית זו. אם אתם עונים על ההגדרות האלה, התכנית היא בשבילכם.
למה הכניסה מוגבלת ל-15 משתתפים?
המטרה של תכנית הליווי היא לייצר קבוצה נבחרת של חוקרים שאוכל לתת לה לכל אחד ואחד בה יחס אישי. מאחר ומחקר הוא תהליך מעמיק ויסודי, אני רוצה להכיר בצורה הקרובה ביותר את עולם התוכן האקדמי של כל משתתף. לכן, הגבלתי את התכנית ל-15 משתתפים בלבד. אם לא הספקתם להיכנס, תוכלו לנסות במועד הבא כשיפתח.
האם אתם תכתבו עבורי את העבודה?
לא. המטרה של התכנית היא לא לתת לכם דג, אלא לבנות לכם את החכה הטובה ביותר בעולם. בתכנית תקבלו את כל הכלים שאתם יכולים לדמיין כדי לעשות את המחקר שלכם לגמרי באופן עצמאי מבלי שתזדקקו לאף גורם אחר. כך, תוכלו לרוץ קדימה בתכנון המחקר, באיסוף הנתונים, בניתוח סטטיסטי מתקדם ובכתיבה של המחקר. בסיום התכנית לא תצטרכו איש שיכתוב בשבילכם. לא רק שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. אתם אפילו הולכים ליהנות מזה!
יש לי שאלה שלא מופיעה כאן? מה לעשות?
ניתן בכל זמן לשלוח לנו אימייל, בכל עניין, ונעשה הכל לענות בהקדם האפשרי.
אני רוצה להצטרף לקורס! איך עושים את זה?
להצטרף לקורס זה פשוט ומהיר. כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור ״הירשם לקורס עכשיו״. לאחר מכן תגיע לעמוד הסליקה המאובטח, שם תזין את הפרטים שלך ותאשר את התשלום. זה הכל. אתה בפנים! תיכף מתחילים!
אפשר לקבל הנחה על מחיר התכנית?
מחקר אקדמי טוב דורש רמה גבוהה מאוד של הידע, הבנה וכלים. אם תבחרו שלא לרכוש את כל אלו, תהיו תלויים לנצח באחרים שיעשו עבורכם את תכנון המחקר, ניתוח הנתונים וכתיבת דוח הממצאים בעבודה/במאמר. ליווי מקצועי ואמין מתחילת המחקר ועד סופו עולה עשרות אלפי שקלים. תכנית הליווי עולה הרבה הרבה פחות מעלות זו. והיא עלות חד פעמית. כי לאחריה, כנראה שלא תצטרכו ליווי צמוד כזה, אלא תעשו את הדברים בכוחות עצמכם. לכן, מחיר התכנית אינו רק אטרקטיבי, כי אם הוא נמוך הרבה יותר ממה שהיא באמת אמורה לעלות. עם יד על הלב, זו ההשקעה הטובה ביותר שתעשו כדי לסיים את הדוקטורט בהצלחה.

סימון-מיוחד

נפתחה ההרשמה למחזור הקרוב!